.

Pozostałe usługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy nasze usługi księgowe, oprócz podstawowej obsługi firmy świadczymy również dodatkowe usługi tj. opracowanie regulaminu wynagradzania, opracowanie regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, opracowanie zakładowego planu kont zgodnie z ustawą o rachunkowości, opracowanie polityki rachunkowości, przygotowywanie dokumentów finansowych oraz przelewów do banku i wniosków kredytowych.

Ponadto zajmujemy się uzyskiwaniem zaświadczeń o niezaleganiu w opłacaniu podatków należnych US i ZUS, oraz rozliczaniem zwrotu podatku VAT za materiały budowlane (VZM). Kancelaria Księgowa AP Consulting służy również wsparciem przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Pomagamy przebrnąć przez zawiły proces rejestracji spółki począwszy od umówienia notariusza po złożenie dokumentów w sądzie i urzędach. 

Jeśli obawiacie się Państwo, że dokumentacja finansowo-księgowa w firmie dotychczas była prowadzona nieprawidłowo oferujemy usługę wyprowadzania zaległości. W ramach tej usługi dokonamy korekty i uzupełnienia dotychczasowej dokumentacji księgowej w Państwa firmie. Zgromadzenie tak obszernego katalogu usług w naszej Kancelarii da Państwu gwarancję ustandaryzowanych wzorców obsługi i pełen profesjonalizm w każdym rodzaju świadczonych usług.

Kontakt

AP Consulting księgowość

Kancelaria księgowa

ul. Szachowa 1 lok. 701

04-894 Warszawa

tel: + 48 602 680 685

mail: biuro@ap-consulting.pl


Zapraszamy do współpracy!

Facebook