.

Kancelaria Księgowa AP Consulting istnieje od 2006 roku. Od samego początku istnienia nasze biuro rachunkowe stara się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług księgowych. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu rachunkowości, podatków, finansów oraz zagadnień kadrowo – płacowych. W związku z ciągłymi zmianami w przepisach podatkowych stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w kursach i szkoleniach. Korzystamy również z literatury fachowej oraz posiadamy dostęp do profesjonalnych dobrze skonstruowanych baz prawnych, które pomagają nam w poszukiwaniu rozwiązań oraz wyjaśnianiu wątpliwości. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa.

Obsługę firm prowadzimy na systemach informatycznych dostosowanych do skali działalności przedsiębiorstwa. Świadczone przez nas usługi księgowe, pozwolą odciążyć Państwa z obowiązku tworzenia działu finansowo-księgowego, czy też z konieczności samodzielnego prowadzenia ewidencji. Naszym Klientom zapewniamy możliwość skupienia się na tym, co dla Nich najważniejsze, czyli na własnym biznesie. Kancelaria Księgowa AP Consulting jest firmą nowoczesną, która dopasowuje się do wymagań Klientów. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin m.in. z zakresu prawa, ubezpieczeń czy systemów informatycznych.

Zapewniamy profesjonalną współpracę z klientem i wysoką jakość świadczonych usług. Nasze mocne strony to: wiedza, doświadczenie, rzetelność, terminowość i dokładność.

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe już od etapu zakładania działalności gospodarczej. Pomagamy przy wyborze optymalnej formy prawnej dla planowanej działalności, prowadzimy wszelkie wymagane prawem ewidencje oraz oferujemy pełny zakres usług kadrowo-płacowych dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności gospodarczej i formie prawnej. Na bieżąco udzielamy porad i informujemy o znaczących zmianach przepisów.

Nasza działalność jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Posiadamy również licencję Ministerstwa Finansów nr 36419. Decydując się na oferowaną przez nas współpracę powierzają Państwo swoje finanse w ręce profesjonalistów.

Kontakt

AP Consulting księgowość

Kancelaria księgowa

ul. Szachowa 1 lok. 701

04-894 Warszawa

tel: + 48 602 680 685

mail: biuro@ap-consulting.pl


Zapraszamy do współpracy!

Facebook